Київ, вул.Дружковська 10
+380 67 674 92 09
office@hraniteli-tepla.com

Blower Door Test для приватних будинків

Виявлення недоліків в будові і рекомендації щодо їх усунення

«Blower door test» чи Тест на герметичність

Насамперед поясню, що це – «Blower door test», чи для легшого сприйняття «Тест на герметичність».
Це дієвий спосіб збагнути як втрачаєтеся тепло, та чи є можливість поліпшити умови проживання (затишку), завдяки покращенню якості будинку, і що з цим робити.
Давайте розберемось. Якщо ви знайшли цю інформацію, то у вас вже виникли деякі питання. Чи може ви раптово натрапили? То ця інформація буде для вас також корисною.

Дізнатись більше

Суть методу

Суть методу полягає в тому, що в випробуваному приміщенні створюють розрідження (відкачують з нього повітря – перший етап), потім нагнітають (накачують повітря – другий етап) і після встановлення стаціонарного повітряного потоку крізь вентилятор при фіксованому перепаді тиску між випробуваним приміщенням і зовнішнім середовищем, вимірюють витрати повітря крізь вентилятор і прирівнюють їх до витрат повітря, що фільтрується крізь огороджувальну конструкцію (природний рух повітря крізь підлогу, стіни, дах, віконно-дверну групу).

Докладніше

Практичне використання Blower Door Test

Основні джерела втрати тепла та надходження холоду, знаходяться там, де найменше їх очікують. Це може бути суцільна стіна, починаючи від підлоги й закінчуючи стелею. Це може бути перекриття та елементи даху. Навіть підлога, в будинках з високим цоколем, має свої особливі вади, на які ніхто (звертаємо увагу!) не звертає уваги.
Тож як вони виникають?

Докладніше