Київ, вул.Дружковська 10
+38 063 162 02 07
office@....com

Для ОСББ

Планування будь-яких змін, або дій, починається зі збору інформації

Наша послуга надає необхідний об’єм даних по об’єкту, які будуть використовуватись при складанні плану дій та враховуватись при бюджетуванні.

 Основне та найголовніше завдання співвласників, чітко сформулювати ціль всієї програми тепломодернізації будівлі. Під ціллю ми розуміємо основні показники, які мають бути досягнуті після проведення реконструкції, та чітке розуміння економічного ефекту вкладених в конкретну програму ресурсів.

 Наше завдання – це практичне досягнення поставленої цілі за рахунок максимально ефективного використання наявних ресурсів. Більш простіше пояснення – це повернення вкладених коштів в модернізацію, за найменший відрізок часу.

 Виходячи з практичного досвіду внесення тесту, як основну вимогу контролю якості будівельно-монтажних робіт, в угоду на співпрацю з ген. підрядною організацією, яка буде проводити роботи з модернізації об’єкту, підвищує якість виконаних робіт на порядок.

 Як приклад не максимально ефективного використання коштів, можемо розглянути встановлення двох систем. Встановлення ефективних лічильників за великі кошти, і варіант встановлення сонячних колекторів. Встановлення лічильників не дає можливості зменшити залежність від енергоносіїв, а при встановленні сонячних колекторів результат не викликає сумнівів.

Для чіткого розуміння куди краще вкладати ресурси, треба розуміти що ми отримуємо в результаті. Це і є аналіз будівлі по енергоефективності.

Оформленні енергетичні паспорти та сертифікати на будівлю з використанням показників тесту, надають фактичні дані по енергопотребі.

 Маючи ці показники стає можливим спроектувати та реалізувати заходи по доведенню будинку в клас пасивного будинку, або будинку з нульовим енергоспоживанням.

 Володіючи даними тесту та маючи на руках рекомендації, буде не можливо запропонувати вам того, чого вам не потрібно. Це стосується всіх компаній, агентів, приватних підприємців, які користуючись неперевіреними, більш правильно, не коректними даними, спекулюють ринковою ситуацією та ошукують  (фактично так це і є) своїх партнерів.

 Якщо у вас виникнуть запитання або сумніви, будь ласка зателефонуйте.

НУЖНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Мы будем рады помочь Вам, предоставив профессиональную консультацию по утеплению дома или энергоаудиту - совершенно бесплатно! Просто заполните поля формы и наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время.

X
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!