Київ, вул.Дружковська 10
+380 67 674 92 09
office@hraniteli-tepla.com

Для ОСББ

Планування будь-яких змін чи дій починається зі збору інформації

Наша послуга надає необхідний обсяг даних щодо об’єкта, які будуть використовуватись під час складання плану дій та враховуватись під час складання бюджету.

 Основне та найголовніше завдання співвласників – чітко сформулювати мету всієї програми тепломодернізації будівлі. Під метою ми розуміємо основні показники, які мають бути досягнуті після проведення реконструкції, та чітке розуміння економічного ефекту вкладених в конкретну програму ресурсів.

 Наше завдання – це практичне досягнення поставленої мети завдяки максимально ефективному використанню наявних ресурсів. Більш просте пояснення – це повернення вкладених коштів в модернізацію, за найменший відрізок часу.

 Враховуючи практичний досвід внесення тесту, як основної вимоги контролю якості будівельно-монтажних робіт, в угоду про співпрацю з генеральною підрядною організацією, яка буде проводити роботи з модернізації об’єкту, істотно підвищує якість виконаних робіт.

 Як приклад не надто ефективного використання коштів, можемо розглянути встановлення двох систем. Встановлення ефективних лічильників за великі кошти, і варіант встановлення сонячних колекторів. Встановлення лічильників не дає можливості зменшити залежність від енергоносіїв, а при встановленні сонячних колекторів результат не викликає сумнівів.

Для чіткого розуміння куди краще вкладати ресурси, треба розуміти, що ми отримуємо в результаті. Це і є аналіз будівлі по енергоефективності.

Оформленні енергетичні паспорти та сертифікати на будівлю з використанням показників тесту, надають фактичні дані щодо енергопотреби.

 За наявності цих показників стає можливим спроєктувати та реалізувати заходи з доведення будинку до класу пасивного будинку чи будинку з нульовим енергоспоживанням.

 Володіючи даними тесту та маючи на руках рекомендації, буде неможливо запропонувати вам те, що вам не потрібно. Це стосується всіх компаній, агентів, приватних підприємців, які користуючись неперевіреними, більш правильно, некоректними даними, маніпулюють ринковою ситуацією та ошукують (де-факто це так і є) своїх партнерів.

 Якщо у вас виникнуть запитання чи сумніви, будь ласка зателефонуйте.