Київ, вул.Дружковська 10
+38 063 162 02 07
office@....com

Практичне використання Blower Door Test

 Підсумовуючи наш практичний досвід вирішили об’єднати результати, та поділитися з вами

Основні джерела втрати тепла та надходження холоду, знаходяться там, де найменше їх очікують. Це може бути суцільна стіна, починаючи від підлоги і закінчуючи стелею. Це може бути перекриття та елементи даху. Навіть підлога, в будинках з високим цоколем, має свої особливі вади, на які ніхто(підкреслюємо!) не звертає уваги.
Яким чином вони виникають?  Привертається недостатньо уваги: починаючи з етапу проектування; під час самого будівництва; та при виконанні оздоблення.
Етап проектування. Основний момент це матеріали та технологія їх використання, а також розробка вузлів конструкцій.
Будівництво. Працювати можливо абсолютно з будь-якими матеріалами, але чим якісніший будівельний матеріал, тим менше додаткових технологічних процесів виникає під час будівництва.
Особливу увагу повинна привертати послідовність будівельно-монтажних робіт. Наприклад, після утеплення будинку не можливо якісно опрацювати монтажні отвори, а під час встановлення фасаду, не можливо виправити помилки, які виникли під час утеплення.
При недостатній інформованості, виконання технічного контролю буде зроблено не в повному обсязі.
Так саме і з оздобленням, якщо було виконано оздоблення, вартість виправлення помилок буде збільшуватись.
А суть нашої діяльності – знаходити помилки, та надати рекомендації по їх виправленню з найменшими втратами фінансових та інших ресурсів. За рахунок чого? Завдяки точному виявленню місць, де було допущено помилку, та яку саме.

НУЖНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Мы будем рады помочь Вам, предоставив профессиональную консультацию по утеплению дома или энергоаудиту - совершенно бесплатно! Просто заполните поля формы и наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время.

X
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!