Київ, вул.Дружковська 10
+380 67 674 92 09
office@hraniteli-tepla.com

Практичне використання Blower Door Test

 Підсумовуючи наш практичний досвід вирішили об’єднати результати, та поділитися з вами

Основні джерела втрати тепла та надходження холоду, знаходяться там, де найменше їх очікують. Це може бути суцільна стіна, починаючи від підлоги і закінчуючи стелею. Це може бути перекриття та елементи даху. Навіть підлога, в будинках з високим цоколем, має свої особливі вади, на які ніхто(підкреслюємо!) не звертає уваги.
Яким чином вони виникають?  Привертається недостатньо уваги: починаючи з етапу проектування; під час самого будівництва; та при виконанні оздоблення.
Етап проектування. Основний момент це матеріали та технологія їх використання, а також розробка вузлів конструкцій.
Будівництво. Працювати можливо абсолютно з будь-якими матеріалами, але чим якісніший будівельний матеріал, тим менше додаткових технологічних процесів виникає під час будівництва.
Особливу увагу повинна привертати послідовність будівельно-монтажних робіт. Наприклад, після утеплення будинку не можливо якісно опрацювати монтажні отвори, а під час встановлення фасаду, не можливо виправити помилки, які виникли під час утеплення.
При недостатній інформованості, виконання технічного контролю буде зроблено не в повному обсязі.
Так саме і з оздобленням, якщо було виконано оздоблення, вартість виправлення помилок буде збільшуватись.
А суть нашої діяльності – знаходити помилки, та надати рекомендації по їх виправленню з найменшими втратами фінансових та інших ресурсів. За рахунок чого? Завдяки точному виявленню місць, де було допущено помилку, та яку саме.