Київ, вул.Дружковська 10
+38 063 162 02 07
office@....com

Об’єкти спеціального призначення

Серверні, холодильні і морозильні склади, бункери, лабораторії, архіви, бібліотекі, спеціальні сховиська, хірургічні відділення, ператональні відділення – всі приміщення з підвищенними потребами герметичності

Серверні кімнати

крім обладнання високої вартості, є ще інформація, втрата якої дуже рідко піддається грошовому оцінюванню. Приклад за практики, дворазове тестування серверної кімнати українського підрозділу великої міжнародної компанії показало, що стан приміщення не відповідає вимогам ISO 14520, по результатам тестування замовником було прийнято рішення, збільшити об’єм газової вогнегасної речовини в чотири рази, для забезпечення мінімально допустимого рівня пожежної безпеки.

Така сама ситуація є в наступних закладах: архіви, музеї, бібліотеки, спеціальні сховища.

Холодильні та морозильні приміщення

на даний час, такі об’єкти будуються згідно стандартних українських будівельних норм. А світовий досвід показує, що вимоги до таких об’єктів мають бути жорсткіші. Хай там як, але основна маса товарів в таких закладах – це продукти харчування.

Типові недоліки, виявленні за допомогою тесту:

  • Підлога (на практиці тепловій ізоляції підлоги надається не достатньо уваги);
  • Стик «підлога-стіна” (данний вузел, монтується або будується, без урахування герметичності стику);
  • Стіни – кутові стики «стіна-стіна”, стики (при використанні сендвіч панелей) по опорним балкам. 
  • Нерівномірність наповнення самих сендвіч панелей термоізолюючим матеріалом;
  • Стик «Стіна-стеля”, або «стіна-перекриття”.

Норма для таких приміщень по КВО – 0,15, максимально допустима КВО – 0,25. Наш досвід показує що КВО на тестованих об’єктах , в рази перевищую максимально допустиму норму!!!

 Як наслідок – перевантаження холодильного та морозильного обладнання, неможливість витримати температурний режим, нечувані рахунки за спожиту електроенергію.

Заклади, з підвищеними вимогами до мікроклімату

Blower door test дає можливість оцінити стан об’єкту  згідно вимог на герметичність, в приміщеннях в яких відбувається  дослідження, операції, наукові експерименти, та все що пов’язано з особливими вимогами до життя та здоров’я людей .  Результати тесту допомагають зрозуміти вплив атмосферного середовища на роботу тестованого простору.

Лабораторії – все залежить від рівня досліджень, та технічної необхідності. На практиці, ще ніхто не звертався, для тестування лабораторії.

Хірургічні відділення – сама назва об’єктів не викликає сумніву у необхідності тесту. Практичний досвід – після отримання результатів тесту, було безапеляційно запропоновано тестування реанімаційного відділення.

Перитоніальні заклади – крім  надання необхідних умов, для своїх маленьких гостей, є ще  економічний ефект (особливо в зимовий період), коли різниця температур (ΔT) досягає свого максимального значення.

НУЖНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Мы будем рады помочь Вам, предоставив профессиональную консультацию по утеплению дома или энергоаудиту - совершенно бесплатно! Просто заполните поля формы и наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время.

X
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!