Київ, вул.Дружковська 10
+38 063 162 02 07
office@....com

Blower Door Test для приватних будинків

Виявлення недоліків в будові і рекомендації щодо їх ліквідації

«Blower door test» або Тест на герметичність

В першу чергу поясню, що це – «Blower door test», або для легшого сприйняття «Тест на герметичність».
Це дієвий спосіб збагнути як втрачаєтеся тепло, та чи є можливість поліпшити умови проживання (затишку), за рахунок покращення якості будинку, і що з цим робити.
Давайте розберемось. Якщо ви знайшли цю інформацію, то у вас вже виникли деякі питання. А може ви раптово натрапили? То ця інформація буде для вас також корисною.

Дізнатись більше

Суть методу

Суть методу полягає в тому, що в випробуваному приміщенні створюють розрідження (відкачують з нього повітря, перший етап), потім нагнітають (накачують повітря, другий етап) і після встановлення стаціонарного повітряного потоку крізь вентилятор при фіксованому перепаді тиску між випробуваним приміщенням і зовнішнім середовищем, вимірюють витрати повітря крізь вентилятор і прирівнюють їх до витрат повітря, що фільтрується крізь огороджувальну конструкцію (природний рух повітря крізь підлогу, стіни, дах, віконно-дверну групу).

Докладніше

Практичне використання Blower Door Test

Основні джерела втрати тепла та надходження холоду, знаходяться там, де найменше їх очікують. Це може бути суцільна стіна, починаючи від підлоги і закінчуючи стелею. Це може бути перекриття та елементи даху. Навіть підлога, в будинках з високим цоколем, має свої особливі вади, на які ніхто(підкреслюємо!) не звертає уваги.
Яким чином вони виникають?

Докладніше
НУЖНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Мы будем рады помочь Вам, предоставив профессиональную консультацию по утеплению дома или энергоаудиту - совершенно бесплатно! Просто заполните поля формы и наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время.

X
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ!